تبلیغات
shaghayegh sorkh - خوارج زمانه ما چکارهایی که نمی کنند
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

عاقبت فتواهایی که به فحشا منجر شد
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۶
اکنون جای این سوال از مفتی های مقدس ماب وهابی باقی است که اگر قصدتان تبدیل کردن جوامع اسلامی به فاحشه خانه بوده است چرا از ابتدا با هزینه های بسیار کمتری راه کشورهای اروپایی و آمریکایی را در پیش نگرفتید تا حتی بیش از نیازتان به شما عرضه کنند؟
عاقبت فتواهایی که به فحشا منجر شد
گروه بین‌الملل ؛ چه کسی تصورش را می کرد روزگاری برسد که جهان اسلام گرفتار چنین فتنه ای از سوی وهابیت و سلفی‌های تکفیری بشود زمانی که هر روز فتواهای عجیب و غریب چونان بدعتی در دین خدا تنها موجبات تمسخر پیروان ادیان دیگر را فراهم کند، فتواهایی نظیر، حرام بودن خوابیدن زن زیر کولر در غیاب شوهر، حرام بودن صحبت کردن دختربا پدر در غیاب مادر، حرمت شرکت زنان عربستانی در بازی های المپیک و... نمونه‌هایی از فتاوی مفتی های وهابی است.

به گزارش افکارنیوز ؛ سلفیون تکفیری در پی بهم ریختگی اوضاع خاورمیانه و شمال آفریقا با پول عربستان و قطرقدرت گرفتند و به عنوان نخستین موضع استراتژیک در مقابل بشار اسد به مبارزه پرداختند، مبارزه ای که در ابتدا توسط رسانه های غربی بخشی از تلاش برای دستیابی به دمکراسی تعبیر شد، بشار اسد در میان مسلمانان نماد کامل شر معرفی گردید و در سوی دیگر دشمنی با شیعیان و علی الخصوص ایران و حزب الله لبنان اوج گرفت، این تبلیغات تا آنجا پیش رفت که حتی عده ای در داخل کشور هم با انتقاد از مواضع جمهوری اسلامی در حمایت معنوی از بشار اسد مسئولان نظام را متهم به اتخاذ تدابیر غلط در تشخیص دوست و دشمن کردند.

البته باید سالی می گذشت تا نقاب از چهره ارتش به اصطلاح آزاد برافتد و تصاویر سربریدن‌های وحشیانه جبهه النصره در فضای مجازی منتشر شود تا آنگاه مشخص شود حمایت معنوی جمهوری اسلامی ایران از رژیم بشار اسد جدای از دلایل عقیدتی دلایل دیگری هم داشته است چرا که مسئولان نظام و در راس آنان رهبر معظم انقلاب اسلامی از همان ابتدا به خوبی ماهیت تلاش های موزیانه برای سرنگونی بشار اسد را به خوبی دریافته بودند و برخلاف بسیاری از مدعیان شناخت روابط بین الملل در دام تبلیغات خوش رنگ و لعاب غربی ها برای موجه جلوه دادن شورش سلفی وهابی علیه بشار اسد نیفتادند.ویرانی به بهانه دمکراسی!

شورش ها در سوریه به بهانه تلاش برای دستیابی به دمکراسی و حقوق بشر و با تظاهرات خیابانی معترضان آغاز شد اما به سرعت ماهیت آرام این اعتراضات به جنگی تمام عیار بدل شد که محور مقاومت در منطقه را نشانه گرفته بود.


اینک سوریه، کشوری که زمانی از زیباترین مناطق خاورمیانه بود تبدیل به ویرانه ای با بیش از ۱۰۰ هزار کشته و میلیون ها آواره شده است، تجاوزهای گسترده به زنان، قتل عام‌های بی رحمانه کودکان و سالمندان و نابودی کامل یک کشور تنها خروجی دخالت غربی ها در امور داخلی مسلمانان بوده است.
در این میان اما نباید از نقش برخی از مسلمانان نیز غافل شد، مسلمانانی که در غالب فرقه وهابیت و عقاید سلفی بر علیه شیعیان و علوی های سوری اعلام جهاد کردند و توانستند برای کشتارهای بی رحمانه شورشیان بهانه ای مذهبی بتراشند اما کار به همین جا خاتمه نیافت.

جماعتی که زمانی برای انتشار فیلم اهانت آمیز علیه پیامبر اسلام (ص) سراسر جهان را به صحنه اعتراض تبدیل کردند اینک خود کار را به جایی رساندند که به نام اسلام زنان و دختران مسلمان را تبدیل به فاحشه های بی مقداری کردند که در نهایت هنگامی که از آنان خسته شدند با سنگسار و اعدام و تیرباران از دستشان خلاصی یابند.فتوای جهاد نکاح از جمله لکه های ننگینی است که قطعاً تا ابد بر دامن وهابیت باقی خواهد ماند، و اکنون جای این سوال از مفتی های مقدس ماب وهابی باقی است که اگر قصدتان تبدیل کردن جوامع اسلامی به فاحشه خانه بوده است چرا از ابتدا با هزینه های بسیار کمتری راه کشورهای اروپایی و آمریکایی را در پیش نگرفتید تا حتی بیش از نیازتان به شما عرضه کنند؟

ماجرا با فتوایی شروع شد که در فضای رسانه‌های مجازی، اینترنت و همچنین شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. فتوایی که گفته می‌شود یک روحانی وهابی به نام محمد العریفی آن را صادر کرده و گفته جهاد نکاح حلال است و دختران و زنان می‌توانند برای کمک به جهادگران در سوریه یا کسانی که علیه نظام بشار اسد قیام مسلح کرده‌اند به سوریه بروند و با ازدواج ساعتی با آنها راه بهشت را برای خودشان هموار کنند!

در پی انتشار این فتوا بود که گفته شد تعدادی از خانواده‌های تونسی در پی گم شدن دخترانشان به پلیس مراجعه کردند و از دولت تونس خواستند در بازگرداندن فرزندانشان به آنان یاری کند فرزندانی که البته پس از چندماه ارائه خدمات جنسی به تروریست‌های سلفی به بهانه رعایت نکردن مسائل شرعی سنگسار شدند، تروریست ها پس از آنکه به طور کامل از این زنان کام گرفتند به این بهانه که مجاهدان نکاح انرژی سربازان ارتش آزاد را می گیرند تصمیم گرفتند دخترکان زودباور تونسی را زودتر روانه بهشت موعود سلفیون کنند.به هر حال این نخستین بار نیست که درگیری های سیاسی رنگ و بوی مذهبی به خود می‌گیرد اما با اتفاقات رخ داده باید اذعان کرد اینبار شاهد یکی از کثیف‌ترین و بی‌شرمانه‌ترین جنگ های تاریخ معاصر بودیم جنگی که به بهانه استقرار دمکراسی و به طمع پول مرتجعان عرب و فحشای زنان تونسی و سوری کشور سوریه را به ویرانه ای تبدیل کرد که با توجه به دخالت گسترده کشورهای خارجی به هیچ عنوان به این زودی‌ها امیدی به بهبود اوضاع آن نمی توان داشت.

  و این هم نمونه ای دیگر از خباثت بی انتهای آل سعود جنایتکار

 
از ازدواج با دختران سوری تا تربیت کودکان انتحاری+عکس
 
بحران سوریه از سال ۲۰۰۰ میلادی با ورود تعداد زیادی از مؤسسات سعودی، تحت پوشش جمعیت‌های خیریه و انسان دوستانه به این کشور آغاز شد. در آن دوره "بندر بن سلطان" از سران اصلی جریان وهابیت سعودی، به افراد خود دستور داد تا به سوریه سفر کرده و با زنان سوری ازدواج کنند. این افراد که به بهانه ازدواج با دختران سوری وارد سوریه شدند؛ در اصل از جاسوسان سرویس اطلاعاتی عربستان بودند. آنها پس از ورود به سوریه در منطقه "خالدیه"، واقع در شهر حمص ساکن شدند، اکثر مردم این منطقه، مسلمانان سنی مذهب و انسان‌های بی‌سواد هستند و زندگی آنها عشیره‌ای است و تعصبات جاهلیت دارند.

به گزارش مشرق، این خبر وقتی قوت گرفت که سال گذشته سفارت عربستان در دمشق اعلام کرد که ۴۰۰ خانواده از هم پاشیده در نتیجه ازدواج زنان سوری با مردان عربستانی وجود دارد که نتیجه نوعی ازدواج به نام ازدواج تابستانی است که در سال های اخیر رواج یافته است.


ازدواج تابستانی به ازدواجی گفته می شود که در تابستان انجام می شود؛ اما زمان طلاق آن مشخص نیست امری که در میان افراد پولدار و تجاری که بسیار سفر می کنند، رواج دارد.

افراد نفوذی عربستان، این مناطق را به پایگاه خود تبدیل و از آنجا به مناطق حاشیه‌ای دمشق رفت و آمد می‌کردند. آنها برای این ازدواج پول‌های بسیار زیادی در اختیار خانواده این دختران قرار دادند؛ و از آنها بچه دار شدند. در این مرحله ماموریت آنها به پایان رسید و به عربستان بازگشتند.

بعدها برای بچه‌هایی که از پدران سعودی متولد شده بودند؛ مؤسسه‌ای عربستانی به نام جمعیت "امل" تشکیل شد. این موسسه به پایگاهی ثابت برای فعالیت نفوذی‌های عربستان یا همان دستگاه اطلاعات عربستان تبدیل شد تا جاسوسان عربستانی به بهانه دیدار با بچه‌های خود در سوریه، به صورت مداوم توانایی سفر به این کشور را داشته باشند. بعدها شیوخ وهابی عربستان از طریق این جمعیت و به بهانه کمک به خانواده جاسوسان سعودی، در مساجد سوریه مستقر شدند. این شیوخ با خود هدایایی قیمتی زیادی آورده بودند و به بهانه آموزش قرآن و اعطای جوایز، کودکان و نوجوانان را به این مساجد کشانده و در میان آنها مفاهیم تکفیری را گسترش دادند.

فعالیت شیوخ عربستانی این بود که بچه‌های چهارده و پانزده ساله را وارد گروه های مسلح سلفی می‌کردند در این گروه‌ها به کودکان انواع طرق ترور و کشتار را آموزش داده و به آنها می‌گفتند: هر فردی علوی، مسیحی و یا شیعه را که می‌شناسید باید کشته شود و مطمئن باشید پس از کشتن این افراد به بهشت می روید.در سال ۲۰۰۰ بسیاری از کودکان شهر حمص به دلیل این موضوع و عضویت آنان در گروه‌های سلفی بازداشت شدند. برای مثال در سال ۲۰۰۳ و پیش از آغاز تحولات کشورهای عربی، انفجار بزرگی در اتوبان "المزه" دمشق صورت گرفت و عامل این انفجار یک نوجوان بود. جالب آنجاست دستگاه اطلاعات سوریه در آن زمان از این موضوع با خبر بود؛ ولی به دلیل فساد امنیتی که در سوریه وجود داشت، این موضوع از اولویت مسئولان بلندپایه دور ماند. شیوخ وهابی عربستان با برخی از مسئولان وزارت اوقاف سوریه در ارتباط بودند، مسئولان فاسد وزارت اوقاف، برای این افراد، محیط امنی را برای فعالیت تهیه کردند.

آل سعود کماکان با تمام توان به صورت علنی به اقدامات ضد سوری خود ادامه می‌دهد. خبرگزاری فرانسه گزارش داد که محموله های تسلیحاتی عربستان برای تجهیز مخالفان سوری موسوم به ارتش آزاد سوریه، از راه اردن وارد سوریه شده اند.

اسکای نیوز نوشت: عربستان سعودی در راستای تشدید بحران سوریه اعلام کرد که ۱۰۰ میلیون دلار به مخالفان این کشور کمک خواهد کرد.

همچنین آل سعود در آخرین اقدامات ضد سوری خود طی عملیاتی در خاک سوریه سعی داشت پسر بندر بن سلطان که به اتهام ترور "عماد مغنیه" در زندان‌ سوریه حبس است را آزاد کند اما نتوانست عملی سازد.


گفتنی است درحالی که آل سعود از برکناری بندر بن سلطان از سمت رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان اطلاع داده بود منابع خبری از مرگ وی خبر دادند.

این منابع نوشتند: بندر در در انفجار ساختمان امنیت ملی عربستان در ریاض کشته شده است ولی به دلیل آنکه کسی متوجه نشود اعلام کردند وی برکنار شده؛ و پس از گذشت چندسال، نام وی از حافظه پاک می‌شود و دیگر کسی وی را به یاد نخواهد آورد.
جهاد نکاح زنان چچنی در سوریه


شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۹
مرجع : خبرگزاری العالم

حضور گروه های مسلح تکفیری بیگانه در سوریه که به کشتار مردم و حمله به نیروهای نظامی سوریه مبادرت می کنند، دیگر به امری عادی تبدیل شده ، اما هر از گاهی خبرهای عجیبی همچون عزیمت زنان خارجی از مناطقی مشخص به سوریه تحت عناوینی چون جهاد نکاح به گوش می رسد که تعجب بسیاری از محافل را در پی داشته است.
به گزارش افکارنیوز؛ حضور چچنی ها و غیر چچنی ها در سوریه امری بدیهی است، اما مسئله جدید در این میان حضور "زنان جنگجوی چچنی" است که از کوهستان های روسیه، تحت لوای القاعده به سوریه آمده اند تا در چارچوب فتوای القاعده برای جهاد علیه نظام سوریه به "برادران"(!) خود کمک کنند.

به گفته یک منبع آگاه از مسائل پشت پرده گروه های تروریستی، مسئله نیاز جنسی در واقع بخش پنهان مقوله "جهاد" سازمان تروریستی القاعده در سوریه است و این سازمان تلاش می کند تمام "اسباب راحتی" تروریست های خود را فراهم کند، زیرا عقیده دارد که این افراد برای ادامه اقدامات مسلحانه و ماندن در عرصه نبرد، باید آرامش روحی و روانی داشته باشند(!)

براساس اخبار منتشر شده از پایگاه خبری "الحدث نیوز" ارتش سوریه طی عملیاتی توانسته است سه زن چچنی شرکت کننده در جنگ سوریه را در حمص بازداشت کند.

یک منبع نظامی سوریه در این خصوص گفت: نتیجه تحقیقات به عمل آمده بیانگر آن است که این زنان چچنی، تک تیراندازان حرفه ای بوده اند که در کنار گروهی تروریستی در الخالدیه فعالیت داشته اند و ده ها سرباز سوریه را هدف قرار داده اند؛ آنها در داخل ساختمان هایی پنهان شده بودند که شناسایی آن از سوی ارتش کار دشواری بود.

اما نیروهای ارتش سوریه در نهایت طی عملیاتی توانستند مکان اختفای این زنان را شناسایی و ۹ تک تیر انداز چچنی از جمله چهار دختر را به هلاکت برسانند و سه تن از آنها را دستگیر کنند.

این منبع در گفت وگو با سایت خبری "الحدث نیوز" اظهار داشت: این دختران در بازجویی ها اعتراف کرده اند که به عنوان تک تیر انداز در کنار گروه موسم به (عسکر طیبه) فعالیت کرده اند و توانسته اند چند سرباز سوری را هدف قرار دهند.

دختران بازداشت شده چچنی که ۲۷ تا ۳۴ ساله هستند و نشانه های "روسی" آنها کاملا آشکار است، در اعترافات خود خاطرنشان کرده اند که علاوه بر شرکت در اقدامات نظامی، به فتوای جهاد نکاح نیز عمل کرده اند تا نیاز "برادران مجاهد" خود را برآورده سازند!

این منبع نظامی سوری گفت: اعترافات دختران چچنی نکات مهمی را درباره سرکرده های گروه های مسلح خارجی که با نام القاعده و گروه موسوم به "مهاجرین و انصار" در سوریه فعالیت می کنند، فاش و مشخص کرده است که ۶۰ درصد اعضای این گروه چچنی هستند.

زنان بازداشت شده چچنی در اعترافات خود، از وجود زنان و مردان "جهادی" سایر جمهوری های روسیه که برای شرکت در اقدامات مسلحانه به سوریه آمده اند، پرده برداشتند.

خاطرنشان می شود که زنان چچنی بازداشت شده از طریق سفارت مسکو در دمشق، تحویل مقامات روس می شوند تا به وضعیت آنها رسیدگی گردد.


نوشته شده در تاريخ جمعه 4 مرداد 1392 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار