تبلیغات
shaghayegh sorkh - خواندن ابو عطا ممنوع
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

از قدیم گفته اند آب که سر بالا میرود قورباغه ابو عطا می خواند

آقای کری اگر واقعاً کری که تو را چاره ای نیست ولی اگر خودت را به کری زده ای، خوب گوش هایت را وا کن و خواندن ابو عطا را متوقف.
این خوش خیالی را از سر بیرون کن که چون ایران پای میز مذاکره آمد پس با توپ و تشر می توان او را از اهداف مقدسش دور کرد و همچو قورباغه نگون بختی نباش که با آواز خواندن بیجای خود، محل حضورش را به شکارچی نشان میدهد.
و این هشدار فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را آویزه گوش کن تا در امان مانی ...


آقای کری؛ آمریکا و قدرت‌های نظامی او در مقابل چشم مردم مجاهد و با ایمان ما بسیار کوچک و حقیر هستند. این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی‌ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است. تهدیدات شما برای اسلام انقلابی بهترین فرصت است. پیشوایان اسلام، سال‌هاست ما را برای یک نبرد بزرگ و سرنوشت‌ساز آماده کرده‌اند.
کد خبر: ۳۷۳۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۲ - 25 January 2014
واکنش قاطعانه فرمانده سپاه پاسداران به سخنان وزیر خارجه آمریکاهرچند سخنان و اظهارات تند و گستاخانه روزهای اخیر جان کری، وزیر خارجه آمریکا در مورد امکان حمله نظامی به ایران، ممکن است برای مصارف داخلی بر زبان رانده شده باشد، ‌همین هم دلیل نمی‌شود که این اظهارات از سوی مقامات ایران بی‌پاسخ بماند. عالی‌ترین مقامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز پاسخ دندان شکنی به این اظهارات داده است؛ اظهاراتی که نشان می‌دهد، هرچند ایران در حال حاضر به دیپلماسی فرصت داده است تا بهانه را از آمریکایی‌ها بگیرد، ‌ایرانیان هیچ گاه در برابر گستاخی‌های رقیب سکوت نخواهند کرد.

به گزارش «تابناک»، پس از مصاحبه‌هایی که وزیر خارجه ایران در اجلاس داووس با شبکه سی‌ان‌ان آمریکا داشت و طی آن اعلام کرد ایران قصد نابودی هیچ کدام از سانتریفیوژهای خود را ندارد و این سخنان با تأیید رئیس جمهور در‌‌ همان اجلاس داووس همراه شد، وزیر خارجه آمریکا موضع گیری تندی داشت و دوباره از وجود گزینه نظامی در مواجهه با ایران خبر داد. این موضع‌گیری واکنش‌های زیادی را در سطح مقامات سیاسی ایران و به ویژه نمایندگان مجلس برانگیخت. اما قاطعانه‌ترین این واکنش‌ها را فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز به آمریکایی‌ها نشان داد.

سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ در همین ارتباط گفت: آمریکا هرگز قدرت درک دامنه‌های تهاجمی جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت. وی که در حاشیه بازدید از توانمندی‌های دانشگاه امام حسین (ع) سخن می‌گفت خطاب به وزیر خارجه آمریکا گفت: آقای کری؛ این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی‌ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است.

وی افزود: تهدیدات شما برای اسلام انقلابی بهترین فرصت است. پیشوایان اسلام، سال‌هاست ما را برای یک نبرد بزرگ و سرنوشت‌ساز آماده کرده‌اند. فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم مردان عاقل شما اجازه دهند آمریکا که در یک سوی این نبرد سرنوشت‌ساز قرار دارد، گزینۀ مضحک نظامی را از روی میز به میدان عمل بکشانند.

سرلشکر جعفری تصریح کرد: آقای کری؛ ما می‌دانیم شما بدهکار‌ترین کشور جهان هستید و همه می‌دانند ناتوانی شما در حل مسائل و مشکلات اقتصادیتان، دولت آمریکا را چند هفته به تعطیلی کشاند.

وی تأکید کرد: خورشید تمدن امپریالیستی شما به مغرب خود نزدیک شده است. بیش از این، با تکرار راهبردهای شکست خورده مانند استفاده از قدرت نظامی، فروپاشی تمدن خود را شتاب ندهید.

فرمانده کل سپاه پاسداران خطاب به وزیر امور خارجه آمریکا، گفت: آقای کری؛ آمریکا و قدرت‌های نظامی او در مقابل چشم مردم مجاهد و با ایمان ما بسیار کوچک و حقیر هستند.

وی افزود: اگر شما تخصص و فهم مسائل نظامی یا امنیتی را ندارید از کار‌شناسان مجرب خود بپرسید که آیا واقعا آمریکا توان و طاقت تحمل تبعات خانمان برانداز عمل کردن این گزینه علیه ایران را دارد؟

سرلشکر جعفری تصریح کرد: بنا بر اطلاعاتی که به ما می‌رسد، هم کار‌شناسان سیاسی و هم صاحب‌نظران امنیتی آمریکایی گزینۀ نظامی را برای ایران تنها مناسب روی میز ماندن می‌دانند، اما استفاده از آن را در عمل به صلاح امنیت ملی آمریکا نمی‌دانند و بارها هشدارهای خود را در این رابطه به مسئولان آمریکا ‌داده‌اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بدانید ایران و ایرانی از تهدید خارجی نمی‌ترسد و برعکس عامل انسجام جامعۀ مومن و غیرتمند ایران و متحدان انقلابی‌اش در سراسر جهان است و حوادث تاریخی پس از انقلاب اسلامی نیز گواه این مدعاست.

سرلشکر جعفری تأکید کرد: بنابراین به شما توصیه می‌کنم، اعتبار کلامتان را متناسب با توانمندی‌های خود و طرف مقابلتان خرج کنید و بیش از این خود را مضحکۀ جامعۀ غیور و انقلابی ایران اسلامی قرار ندهید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آیا می‌دانید چند هزار مسلمان انقلابی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و به حقانیت آن ایمان آورده‌اند و در سراسر جهان در انتظارند تا شما این گزینه را از روی میز به میدان عمل بیاورید. اگر نمی‌دانید کمی بیندیشید و یا تحقیق کنید و یا دست‌کم تا زمانی که قرار است منتظر حکمِ عقل عاقلان خود بنشینید، از به کارگیری این عبارت خنده‌دار و بی‌پشوانۀ خرد و اندیشه‌ورزی پرهیز کنید.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 9 بهمن 1392 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار