تبلیغات
shaghayegh sorkh - تا کی ؟؟!!
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

حماقت را کی پایانی است ؟؟

سر سپردگان بیگانه با استفاده از حماقت و بی تدبیری و خود باختگی آقای چنج ( کروبی ) و مستر چیز ( موسوی) بار دیگر به همه آرمانهای حضرت امام ره پشت پا زدند و در صورتی که طرفداران آنها همیشه از عرب ستیزی دم می زنند و در روز قدس سال قبل با شعار  نه غزه نه لبنان  شهر را به آشوب کشیده بودند ، این بار طرفدار عرب های مصری شده و بار دیگر برای بلندگوهای پیر استعمار و خوک کثیف (صهیونیزم ) و آمریکای جنایتکار خوراک تبلیغاتی درست کردند.

راستی اگر اینها خود را کل مردم و مردم را جزیی از خود می دانند ، حد اقل برای خالی نبودن عریضه هم که شده چرا در یوم الله 22 بهمن به میدان نیامدند تا لا اقل این نفاقشان عیان نشود و برای چند صباح دیگر هم کسانی باشند که به حرف آنها گوش دهند.

روز ملا خر خود را که دیگر توانی برای بار بردن و سواری دادن نداشت برای فروش به میدان مال فروش ها برده بود .دلالی که در آن مکان فعایت می کرد شروع کرد به تبلیغ برای خر که چنین است و چنان است و هر لحظه به القاب و محسنات خر می افزود تا مشتری بهتری برایش پیدا کند و حق العمل بیشتری گیرش بیاید.

ناگهان ملا نزد دلال رفت و گفت خودم خر را می خرم. دلال گفت تو که فروشنده ای چرا می خواهی خودت بخری. ملا گفت این همه که تو از خر تعریف کردی دیدم حیف است که کس دیگری صاحب آن شود و خودم خریدارش شدم.

القصه ، حکایت این سران فتنه هم شده حکایت خر ملا ، این آمریکا و انگلیس و اسرائیل وقتی می بینند دلالانی چون نوری زاده و غیره اینقدر از ایشان تعریف می کنند به هوس افتاده اند که خودشان آقا بالاسر اینها باشند و اجازه هر گونه دخل و تصرفی هم به خود این بیچاره ها نمی دهند.

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

دو بار که گفتم چیزه چیز

چیز اولی آمی جونه و چیز دومی عمو نتا

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

باید که حکومت مردم سالار باشد ؟!

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

میر یزید عزیزم ،  بگو تا خون بریزم

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

 

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

واقعا" که بهش این لباس و لقب میاد

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

این هم دلایل :

كلینتون: آمریكا در كنار معترضین ایران ایستاده

 

تاریخ انتشار:   ۱۰:۴۵    ۱۳۸۹/۱۱/۲۶

کد خبر: 91701

منبع: فارس

نسخه چاپی

ارسال به شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و دیگر سایت ها ارسال به دیگران

وزیر خارجه آمریكا با حمایت از اغتشاشگران و عوامل فتنه در ایران كه روز گذشته به خیابان‌ها آمدند، گفت كه آمریكا در كنار معترضین ضد‌دولتی ایران ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری آلمان، "هیلاری كلینتون " روز گذشته در واكنش به تظاهرات خیابانی اغتشاشگران در تهران تصریح كرد: آنچه ما امروز در ایران شاهد آن هستیم، عهد با شجاعت مردم ایران است.

اظهارات كلینتون پس از دیدار با قانونگذاران جمهوری‌خواه ایراد شد. وی با حمایت از جریان فتنه در ایران گفت: ما آرزو داریم كه مخالفان و مردم شجاع در خیابان‌ها بتوانند همان فرصتی را كه در مصر شاهد آن بودیم و مردم مصر هفته گذشته توانستند از آن استفاده كنند، به‌دست آورند.

بعدازظهر روز گذشته در تجمعی غیرقانونی، عناصر منافقین و سلطنت‌طلبان به خیابان‌ها آمدند كه این تجمع همچون گذشته ناكام ماند.

روز یكشنبه هفته جاری، وزارت خارجه آمریكا برای اولین بار بخشی از توییتر را راه‌اندازی كرد كه به‌صورت فارسی تغذیه می‌شد و این بخش برای عوامل فتنه راه‌اندازی شده بود.

درحالی‌كه افراد تجمع‌كننده اعلام كرده بودند كه درصدد هستند در حمایت از مردم تونس و مصر راهپیمایی كنند، در تجمع غیر‌قانونی خود در برخی از خیابان‌های شهر تهران كه با بهانه حمایت از مردم مصر و تونس برگزار شد، هیچ شعاری در حمایت از آنها سر داده نشد.

 

 

بازگشایی جعبه‌ی سیاه ترور شهید «صانع ژاله»


تصویر بزرگ
با بازگشایی جعبه‌ی سیاه پروژه‌ی کشته‌سازی و ترور «صانع ژاله»، از یک‌سو می‌توان آشوب‌های 25 بهمن 89 و ترور نام برده شده را تحلیل نمود و از سوی دیگر نقش آمریکا و رژیم صهیونیستی را در فراخوان 25 بهمن تبیین کرد.


پروژه‌ی کشته‌سازی یکی از اقدامات دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه‌ی 88 بود. این پروژه ابتدا در 25 خرداد 88 با تهاجم سازمان‌یافته به یک حوزه مقاومت بسیج در غرب تهران کلید خورد.

این توطئه‌ی بسیار پیچیده سپس در خرداد 88 با قتل «ندا آقاسلطان» در حوالی امیرآباد تهران و انعکاس بسیار گسترده‌ی آن در رسانه‌های بیگانه، مجازی و دیجیتالی وارد مرحله‌ای جدید شد.

فتنه‌گران و گروهک‌های ضد انقلاب در ادامه‌ی پروژه‌ی کشته‌سازی، با اعلام کشته شدن 72 نفر و عملیاتی‌نمودن سناریوی جنگ روانی، «ترانه موسوی» و «سعیده پورآقایی»، عملیات فریب و دست‏کاری افکار عمومی را پیچیده‌تر ساختند.

پیرامون چرایی اجرای سناریوهای نام برده شده به اختصار می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. نامتعادل‌سازی روانی جامعه و اعتمادزدایی از افکار عمومی؛

2. تزریق هیجانات کاذب به جامعه و بسترسازی برای شورش‌گری؛

3. بهانه‌سازی برای تداوم‌بخشی به اردوکشی خیابانی و شورش‌گری؛

4. متهم ساختن نظام به کشتار و مشروعیت‌زدایی از حاکمیت؛

5. اعتبارزدایی از نهادهای انتظامی، امنیتی و منفعل ساختن آنان؛

6. بسترسازی برای جنگ روانی پردامنه و فشار سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران؛

7. ایجاد پشتوانه‌ی بین‌المللی برای جریان فتنه.
در میان سوژه‌های پروژه‌ی کشته‌سازی، دو مورد بیش از سایر سوژه‌ها قابل تامل می‌باشد:

· ندا آقا سلطان

· صانع ژاله

«ندا آقا سلطان» در سال‌روز اعلام جنگ مسلحانه منافقین (30 خرداد 60) علیه نظام جمهوری اسلامی در یک سناریوی بسیار پیچیده به قتل رسید. با رمزگشایی از اجرای این قتل هدف‌مند، نکات زیادی روشن می‌گردد که بارزترین آن، نشانه‌رفتن «فصل‌الخطاب» بودن رهبری است. رهبر معظم انقلاب اسلامی در 29 خرداد 88 در خطبه‌های روشنگرانه‌ی نماز جمعه تهران، با تاکید بر بازگشت به مسیر قانون، خواستار پایان‌دادن به اردوکشی‌های خیابانی گردیدند.

این تدابیر از منظر گروهک‌های ضد انقلاب و بیگانه می‌توانست پایانی بر شورش‌گری باشد؛ از این‌رو با اجرای قتل هدف‌مند «ندا آقا سلطان» و انعکاس گسترده‌ی آن در رسانه‌ها و هم‌چنین تداوم‌بخشیدن به پروژه‌ی کشته‌سازی، بهانه و بستر لازم را برای شورش‌گری مهیا نمودند.

در ادامه‌ی این روند، با شهادت «صانع ژاله»، دانشجوی دانشگاه هنر در 25 بهمن 89 فاز جدید پروژه‌ی کشته‌سازی با - ترور هدف‌مند وی - کلید خورد.

تقارن شهادت «صانع ژاله» با رخدادهای زیر، از یک‌سو تداوم پروژه‌ی کشته‌سازی را به اثبات می‌رساند و از سوی دیگر به رمزگشایی آن کمک شایانی می‌نماید.

- صانع ژاله از برادران سنی و کرد بوده است؛

- وی در 25 بهمن مقارن با سالگرد اعلام موجودیت «گروهک ضد انقلاب کوموله» به شهادت رسیده‌است؛

- صانع ژاله همزمان با ورود آقای «عبدالله گل»، رییس جمهور ترکیه در تهران ترور شد؛

- 25 بهمن مقارن با برخورد ترکیه با «عبدالله اوجالان»، سرکرده‌ی «پ.ک.ک» می‌باشد.

با این توضیحات، به نظر می‌رسد فاز جدید پروژه‌ی کشته‌سازی در چارچوب سناریوی کلان آمریکایی - صهیونیستیِ پاسخ به تحولات منطقه‌ای در مبدأ، عملیاتی شده که اهداف زیر را مورد نظر داشته است:

1. بی‌ثبات‌سازی محیط داخلی و مشغول‌سازی ایران؛

2. استمرار بخشیدن به آشوب‌های خیابانی و گسترده ساختن ابعاد آن به لحاظ جغرافیایی و قومی - فرقه‌ای؛

3. تأثیرگذاری بر محیط دانشگاه‌ها در راستای ایجاد آشوب در کشور؛

4. تحریک افکار عمومی در کردستان ترکیه، هم‏زمان با سفر آقای «عبدالله گل» به تهران و تأثیرگذاری بر مناسبات ایران و ترکیه؛

5. سایر اهداف پیش گفته در چرایی اجرای سناریو کشته سازی.

بنابراین با بازگشایی جعبه‌ی سیاه پروژه‌ی کشته‌سازی و ترور «صانع ژاله»، از یک‌سو می‌توان آشوب‌های 25 بهمن 89 و ترور نام برده شده را تحلیل نمود و از سوی دیگر نقش آمریکا و رژیم صهیونیستی را در فراخوان 25 بهمن تبیین کرد.*رضا سراج، کارشناس سیاسی و استراتژیک

هیتلری دیگر

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

 

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

 

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

ضرب‌و‌شتم عكاس بسیجی توسط آشوبگران +عکس

 

تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۰    ۱۳۸۹/۱۱/۲۶

کد خبر: 91708

منبع:

نسخه چاپی

ارسال به شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و دیگر سایت ها ارسال به دیگران

 به گزارش تریبون مستضعفین تعدادی از نیروهای مردمی روز گذشته در جریان مقابله با عوامل ضدانقلاب در برخی از نواحی تهران مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته و راهی بیمارستان شده اند. بنا بر اخبار ابتدایی در حدود ۳۰ نفر در بیمارستان بقیه الله و کمی بیش از این تعداد در بیمارستان خاتم الانبیا بستری شده اند. برخی از این افراد در حال بیهوشی به بیمارستان رسانده شده اند.

از جمله افرادی که مورد حمله وحشیانه اراذل و اوباش قرار گرفته است «سید شهاب الدین واجدی» عکاس، خبرنگار و فعال اینترنتی است. او که با موتور شخصی اش برای عکاسی رفته بود و به جرم داشتن ریش! مورد حمله قرار می‌گیرد و لوازم عکاسی‌اش غارت شده و موتور سیکلتش به آتش کشیده می‌شود.

از جمله موارد دیگری که فیلم آن نیز منتشر شده است حمله‌ی دسته‌جمعی تعدادی از ضدانقلاب به جوانی است که قصد جمع کردن تصویر امام خمینی از کف خیابان را داشته است.


تشییع پیكرشهید صانع ژاله فردا از دانشگاه تهران
شهید ژاله از دانشجویان بسیجی و حافظ قرآن بود + عکس

 

تاریخ انتشار:   ۱۳:۴۹    ۱۳۸۹/۱۱/۲۶

کد خبر: 91716

منبع: فارس

نسخه چاپی

ارسال به شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و دیگر سایت ها ارسال به دیگران

تصویر شهید صانع ژاله كه روز گذشته قربانی فتنه‌گری‌های مزدوران آمریكا و انگلیس شد انتشار یافت.

http://files.tabnak.com/pics/201102/201102151018483509.jpgعوامل فتنه‌گر و گروهك مزدور و تروریستی منافقین روز گذشته (دوشنبه) با برپایی تجمعات غیرقانونی و راه‌اندازی اغتشاشات خیابانی در برخی معابر تهران به ‌سوی رهگذران آتش گشودند كه در جریان این تیراندازی یكی از دانشجویان دانشگاه هنر تهران به شهادت رسید.

صانع ژاله متولد سال 63 از هموطنان كرد زبان اهل پاوه و از دانشجوی رشته نمایش دانشگاه هنر تهران روز گذشته توسط یكی از گروه‌های تروریستی منافقین در خیابان امیر اكرم تهران با تیر مستقیم مورد هدف قرار گرفت كه پس از اعزام به بیمارستان به شهادت رسید.

گروهك تروریستی منافقین همچنین 4 نفر دیگر از هموطنانمان را با تیر مستقیم مورد هدف قرار دادند كه مجروح شدند و در بیمارستان تحت مداوا هستند.

تجمع غیرقانونی فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی خیابان‌های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد كه با درایت نیروهای امنیتی و حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترك صحنه شدند.

همچنین هادی قاسمی مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های كشو اعلام كرد كه مراسم تشییع پیكر شهید صانع ژاله ساعت 9:30 فردا چهارشنبه از مقابل دانشگاه هنر تهران (چهارراه ولی‏عصر - عجّ) به سمت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

رئیس دانشگاه هنر: شهید ژاله از دانشجویان بسیجی و حافظ قرآن بود

كشن‌فلاح با بیان اینكه ژاله از دانشجویان بسیجی و حافظ قرآن دانشگاه هنر بود، افزود: شهادت این دانشجوی خوب و مومن، تمام خانواده دانشگاه هنر كشور را ناراحت و داغدار كرده است.

سعید كشن‌فلاح رئیس دانشگاه هنر با تسلیت شهادت صانع ژاله دانشجوی دانشگاه هنر، اظهار داشت: ژاله دانشجوی ترم 3 گرایش ادبیات نمایشی رشته هنرهای نمایشی دانشگاه هنر بود كه در جریان تجمعات غیرقانونی دیروز تهران توسط عوامل تروریستی منافقین به شهادت رسید.

وی با بیان اینكه ژاله از دانشجویان بسیجی و حافظ قرآن دانشگاه هنر بود، افزود: شهادت این دانشجوی خوب و مومن، تمام خانواده دانشگاه هنر كشور را ناراحت و داغدار كرده است.

رئیس دانشگاه هنر در همین زمینه تصریح كرد: عوامل و مسببان این اتفاق باید هرچه سریع‌تر شناسایی و از طریق مراجع قضایی معرفی و محاكمه شوند.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان: دانشجوی كشته شده قربانی توطئه موسوی و كروبی شد

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان كشته شدن این جوان دانشجو را به عموم دانشگاهیان ایران تسلیت عرض نموده اعلام می‌دارد كه آن دانشجو قربانی فساد و توطئه 2 راس فتنه یعنی موسوی و كروبی شده است و ضمن هشدار نسبت به پیراهن عثمان بلند كردن فتنه‌گران خطاب به دستگاه قضا برخورد فوری‌ و بی‌درنگ با سران فتنه یعنی موسوی و كروبی آن 2 شرور را كه فی‌الحال از روی حقه و بغض و كینه خود را به عمله‌های سیاسی آمریكا و اسرائیل در ایران تنزل داده‌اند، مطالبه می‌دارد و صراحتا می‌گوید در صورت كوتاهی در برخورد با آنها، راه محاكمه سران فتنه را به دستگاه قضا نشان خواهد داد. 

تاریخ انتشار:   ۱۱:۴۷    ۱۳۸۹/۱۱/۲۶

کد خبر: 91711

منبع:

نسخه چاپی

ارسال به شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و دیگر سایت ها ارسال به دیگران

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر كشور در بیانیه‌‎ای با تأكید بر اینكه جنگ با انقلابی كه به‌فرموده حضرت امام حفظ آن از اوجب واجبات و هم‌دستی با دشمن برای براندازی نظام در حكم محاربه با امام زمان است، تصریح كرد: موسوی و كروبی در حكم ناكثین و بدتر از آنها یعنی منافقین هستند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، متن بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر كشور به ‌شرح ذیل است:

"آیا ندیدید كسانی كه طرح دوستی با گروهی كه مورد غضب خداوند بودند، ریختند خداوند عذاب شدیدی برای آنها فراهم ساخته است . . . . "14و 15 مجادله.
پس از حماسه تاریخی 9 دی و 22 بهمن 88 در حالی كه نظام در حال فروپاشی امپریالیسم و دشمنان سفاك این مرز و بوم نگران جلوه‌های دیگری از شكوه اتحاد و عظمت هم‎بستگی آمیخته با بصیرت ملت ایران بودند، یك بار دیگر زوزه گرگ‌های زخمی دندان به خون مستضعفان آغشته و در كمین نشسته از قلم‌های ناپاك و حلقوم كثیف مشتی وطن‌فروش، منحرف و فاسد شنیده شد كه حقیقتا آیه شریفه 43 سوره فرقان به‌خوبی وصفشان نموده است . . . " آیا دیدی كسی را كه هوای نفسش را معبود خویش قرار داده است؟ آیا تو می‌توانی او را هدایت كنی؟ ".

بیانیه‌ای كه توسط آن دو عنصر فاسق و خودفروخته سیاسی یعنی موسوی و كروبی طی هفته گذشته در پوشش حمایت از مردم مصر و در باطن احیای نهضت مرده سبز نفاق، منتشر شد، چند نكته قابل تأمل داشت: اولا اینكه امثال این دو تفاله آمریكا و غرب در هرجای دیگر دنیا با حكومت‌ها چنین رفتاری داشتند، ذره‌ای لطف و ترحم كه امروز از آن بهره می‌برند شاملشان نمی‌شد؛ اما جالب است كه همچنان با بی‌آبرویی تمام بیانیه می‌نویسند.

ثانیاً در حالی كه مردم خود را برای راهپیمایی میلیونی 22 بهمن آماده می‌كردند، انتخاب 25 بهمن برای راهپیمایی یعنی اعتقاد نداشتن و به رسمیت نشناختن روز 22 بهمن همان‌روز استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و در نتیجه یعنی عبور از نظام جمهوری اسلامی ایران برآمده از خون چند صد هزار شهید.

ثالثا، تظاهرات به نام حمایت از مردم مصر بود؛ نكته جالب و مضحك این است كه حسنی مبارك، عزیز اسرائیل و آمریكا بود. میرحسین موسوی و مهدی كروبی هم عزیز آمریكا و اسرائیل هستند. پس این تناقض را چه می‌شود؟ همان آمریكایی كه حسنی مبارك دفاع می‌كرد و همان صهیونیست‌ها كه نگران رفتن مبارك بودند، همانها هم حامیان اصلی این دو نفر رأس‌الفتن هستند. در واقع مبرهن است كه اینها مبارك‌های اسرائیل و آمریكا در ایران هستند.

حمایت این مبارك‌ها از تظاهرات ضدمباركی در مصر یك دروغ بزرگ دیگر مضاف بر خدعه‌های قبلی آنهاست.

رابعا زنده كردن جریان نفاق و برانداز كه حدود یك سال پیش در 9 دی 88 به كما رفت و در 22 بهمن همان سال در گورستان خشم مردم دفن شده است، پروژه این نااهلان نابخرد و كینه‌توز بود. كه البته مثل دفعات قبل در محاسبات خود دچار اشتباهی بزرگ در تحلیل از شرایط سیاسی مردم و جامعه شدند و باز هم نزد افكار عمومی تحقیر شدند.

آیا نمی‌دانند 2 سال است مردم به یاد آنها در مساجد و تكایا شعار مرگ بر منافق و مرگ بر ضد ولایت فقیه سر می‌دهند؟ هرچند از نگاه ما آن 2 نفر (موسوی و كروبی) در حكم ناكثین ولو بدتر از آنها یعنی منافقین قرار دارند و آنها را خروج یافته از دین و كتاب خدا می‌دانیم اما آیات 119 و 120 سوره آل عمران را متذكرشان می‌شویم. "شما كسانی هستید كه آنها را دوست می‌دارید. اما آنها شما را دوست نمی‌دارند . . . اگر نیكی به شما برسد، آنها را ناراحت می‌كند و اگر حادثه ناگواری برای شما رخ بدهد خوشحال می‌شوند ".

هان دوستان دیروز و دشمنان امروز انقلاب، به‎راستی كه رابطه شما با دشمن مصداق آیه فوق است.

بدانید از نظر نویسندگان این بیانیه شما و اعوان و انصارتان مرتد و خروج یافته از دین هستید.

جنگ با انقلابی كه امام فرمود حفظ آن از اوجب واجبات است و انقلابی كه اسلام را زنده كرد و هم‌دستی با دشمن برای براندازی نظام حكم محاربه با امام زمان را دارد.

موضوع مهم دیگری كه روز گذشته در حادثه‌ای مشكوك رخ داد، كشته شدن یك جوان دانشجوی دانشگاه هنر در تهران بود كه بوی توطئه‌ای دیگر و تكرار سناریوی نخ‏نمای ندا آقاسلطان را به مشام می‌رساند.

بلاشك مسبب ریخته شدن خون این جوان مثل تمام خون‌هایی كه پس از فتنه ریخته شده، موسوی و كروبی هستند.

فضا دادن به اجرای پروژه‌ها و تاكتیك‌های شیطانی دشمن برای تحریك احساسات و عواطف مردم و نیز خوراك خبری برای دستگاه‌های تبلیغاتی غرب به منظور از سرگیری فتنه‌های داخلی و انحراف افكار عمومی از موضوع مصر در منطقه و نیز تضعیف اقتدار رو به گسترش نظام و دولت در عرصه بین‌الملل بازی كثیفی است كه همه از آن آگاهند و به خوبی نسبت به آن بصیرت دارند.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان كشته شدن این جوان دانشجو را به عموم دانشگاهیان ایران تسلیت عرض نموده اعلام می‌دارد كه آن دانشجو قربانی فساد و توطئه 2 راس فتنه یعنی موسوی و كروبی شده است و ضمن هشدار نسبت به پیراهن عثمان بلند كردن فتنه‌گران خطاب به دستگاه قضا برخورد فوری‌ و بی‌درنگ با سران فتنه یعنی موسوی و كروبی آن 2 شرور را كه فی‌الحال از روی حقه و بغض و كینه خود را به عمله‌های سیاسی آمریكا و اسرائیل در ایران تنزل داده‌اند، مطالبه می‌دارد و صراحتا می‌گوید در صورت كوتاهی در برخورد با آنها، راه محاكمه سران فتنه را به دستگاه قضا نشان خواهد داد.

با صدور بیانیه‌ای در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در 25 بهمن؛
223 نماینده خواستار اشد مجازات برای سران فتنه

 

تاریخ انتشار:   ۱۳:۳۲    ۱۳۸۹/۱۱/۲۶

کد خبر: 91715

منبع:

نسخه چاپی

ارسال به شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و دیگر سایت ها ارسال به دیگران

223 نفر از نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در روز گذشته، مسئولیت خسارات و بهره‌برداری دشمنان از این حركت و نیز شهادت یك دانشجوی بسیجی توسط منافقین را متوجه موسوی و كروبی دانستند و خواستار اشد مجازات برای آنها شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد دهقان نماینده طرقبه و چناران و عضو هیئت رئیسه مجلس پیش از پایان جلسه علنی امروز سه‌شنبه بیانیه 223 نفر از نمایندگان مجلس را در‌خصوص مسائل اخیر در صحن علنی مجلس قرائت كرد كه متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ ایران، در حالی كه پژواك فریاد ضد‌استعماری و ضد‌استبدادی امام خمینی(ره) و بازتاب قیام و انقلاب اسلامی ملت ایران پس از گذشت 32 سال از تونس و مصر در فضای جهان اسلام پیچیده و بیداری اسلامی، اركان سلطه آمریكا و اسرائیل را در منطقه به‌لرزه افكنده است، آقای كروبی و موسوی با دعوت به تظاهرات به بهانه حمایت از مردم مصر و در حقیقت برای خدمت به آمریكا و اسرائیل بار دیگر فتنه‌ای به‌راه انداختند و آب به آسیاب دشمنان اسلام و مسلمانان ریختند و برای رسانه‌های غربی آمریكایی خوراك تبلیغاتی تهیه كردند.

در‌حالی‌كه همگان قیام‌ها و انقلاب‌های امروز ملت‌های مسلمان منطقه را در برابر حكام خودفروخته مستبد، الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران می‌دانند و در حالی كه آمریكا و اسرائیل و نوكران منطقه‌ای آنها با صراحت و با نگرانی مكررا اعلام می‌كنند كه می‌ترسند تونس و مصر و دیگر كشورهای اسلامی، حكومتی نظیر جمهوری اسلامی ایران به قدرت برسد، این آقایان كه در ماه‌های قبل از انتخابات سال 88 مدعی پیروی و اطاعت از امام (راحل) بودند، امروز كاری می‌كنند كه باعث خوشحالی آمریكایی‌ها و صهیونیست‌ها می‌شود و مورد تأیید و تشویق آنها قرار می‌گیرد.

از آقایان كروبی و موسوی باید پرسید آیا حضور دهه‌ها میلیون نفری مردم مسلمان ایران در راهپیمایی اقیانوس‌گونه ملت در 22 بهمن امسال و حمایت این مردم انقلاب از مردم مصر و تونس كافی نبود كه شما خواستید با دعوت به تظاهراتی دیگر در 25 بهمن میدان را برای توطئه منافقین و سلطنت‌طلب‌ها و دیگر مزدوران و ضد‌انقلاب‌ها آماده كنید و از این تجمع پراكنده حداكثر چند‌‌هزار نفری جز خدمت به دشمان چه طرحی داشتید؟

آقایان كروبی و موسوی مگر شما در روز قدس سال 88 دعوت به تظاهرات و راهپیمایی نكردید؟ مگر نوكران و فریب خوردگان آمریكا و اسرائیل در آن‌روز در حمایت از شما نه غزه نه لبنان سر ندادند؟ پس چه شده است كه امروز به یاد مردم مصر افتاده‌اید ‌كه بزرگترین منشاء اعتراض آنها به حكومت نامبارك حسنی مبارك كامل كردن محاصره غزه و بستن گذرگاه رفح و حمایت همه‌جانبه از اسرائیل و اطاعت كامل از آمریكا بوده است.

آیا از این بازی مبتذل و ننگ‌آور خود شرم نمی‌كنید و تصور می‌كنید كه هنوز نزد مردم مسلمان و انقلابی ایران آبروی دارید؟ آیا راهپیمایی مردم در 9 دی ماه سال 88 كافی نبود تا شما بدانید كه جز حبابی بر سر دریای طوفانی مردم نیستید.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئولیت مستقیم حادثه شهادت یك دانشجوی بسیجی را در روز 25 بهمن ماه 89 در تهران و نیز سایر خسارات وارده و بهره‌برداری دشمنان از این حركت ضد‌مردمی و ‌ضد‌اسلامی و ضد‌انقلابی را متوجه آقایان موسوی و كروبی می‌دانیم و معتقدیم كاسه صبر ملت از مدارا در برابر این آقایان لبریز شده و همگان خواستار اعمال اشد مجازات نسبت به اینان هستند.

پیام ما نمایندگان مجلس كه همان پیام ملت ایران است، به مردم آزاده مصر و سایر ملت‌های مسلمان و بیدار منطقه این است كه این حركت‌های مذبوحانه را از قبیل همان توطئه‌های آمریكا و اسرائیل بدانند و اطمینان داشته باشند كه ملت بزرگ و انقلابی و مسلمان شهید پرور ایران كه پرچمدار و پیش آهنگ مبارزه با آمریكا و اسرائیل است، پشت سر رهبر معظم انقلاب اسلامی به سخنان شجاعانه و صریح ایشان را در نماز جمعه 15 بهمن ماه 1389 در تهران شنیده‌اید گام بر می‌دارند و هرگز در حمایت از انقلاب‌‌های شما كوتاهی نخواهند كرد و به مزدوران آمریكا و اسرائیل اجازه نخواهند داد مسیر انقلاب‌های شما را با توطئه‌های خود منحرف سازند.

درود خدا بر مردم به پا خواسته تونس و مصر و درود خدا بر شهدای انقلاب این دو كشور و ننگ و نفرت بر آمریكا و اسرائیل و مزدورانی كه با فتنه‌گری در خدمت آنان قرار دارند.

و از همه كسانی كه در عالم سیاست خود را انقلابی و مسلمان و مردمی می‌دانند و تاكنون موضوع صریح در برابر آقایان كروبی و موسوی نگرفته‌اند و رفتار بیگانه‌پسند آنها را محكوم نكرده‌اند، می‌خواهیم با صراحت از اینها اعلام بیزاری كنند و بدانند اگر در این كار كوتاهی كنند نزد مردم جایگاه و اعتباری نخواهند داشت.

نمایندگان مجلس هنگام قرائت این بیانیه در صحن علنی مجلس هیئت رئیسه را با فریاد الله‌اكبر و مرگ بر موسوی، كروبی و خاتمی و شعار "هاشمی هاشمی، بصیرت بصیرت " همراهی كردند.نوشته شده در تاريخ سه شنبه 26 بهمن 1389 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار