تبلیغات
shaghayegh sorkh - بلبشو
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

 

با سلام و درود

سال نوی همه دوستان و ایرانیان و مسلمین عزیز مبارک

داشتم فکر می کردم که نخستین مطلب سال جدید رو با چه چیزی آغاز کنم که در خبر ها به قضیه تظاهرات چند روز اخیر مردم افغانستان در محکومیت قرآن سوزی یک کشیش نما در آمریکا ، برخوردم.

 راستی راستی که دنیای بلبشویی داریم و کسانی که خود را همه کاره دنیا می دانند به هر نحو و حیله ای شده ، در جای جای این کره خاکی فتنه ای به پا و آب را گل آلود می کنند تا صید خود را انجام دهند و به آنچه را که معلمشان شیطان گفته ، دست یابند.

همین چند سال پیش بود که به منظور مقابله با نفوذ استکبار شرق در افغانستان ، گروه طالبان مثل قارچ از سرزمین بلا دیده افغانستان ، با حمایت غرب و حمایت مالی سعودی ها و بکار گیری نیروها و امکانات پاکستان شکل گرفت و طی عملیات های مختلف ، بالاخره افغانستان مظلوم به اشغال این گروه متعصب و منحرف در آمد و گذشت بر مردم نجیب و مظلوم افغانی که از جور شوروی خونخوار به ستوه آمده بودند انچه نمی باید می گذشت.

وقتی این گروه پا را از گلیم خود فراتر نهاد و البته با برنامه هایی از پیش تعیین شده ، بار دیگر سرزمین هزاره ها و پشتوها و ... به اشغال یک ابر قدرت ، در آمد و اینبار به بهانه از بین بردن اسامه بن لادن و طالبان .

حال بعد از حدود ده سال اشغالگری ، نه تنها اسامه بن لادن و ملا عمر در افغانستان هستند و طالبان همه روزه این کشور محروم را به خاک و خون می کشد و جنایات خود نیروهای غربی از حد و اندازه گذشته است و خاک غنی این مرز و بوم به مرکز تولید انواع مواد مخدر شده است، غرب جنایتکار مردم زجر کشیده را به حال خود نمی گذارد و هر روز با دسیسه ای جدید ایشان را به مسلخ می فرستد و از آن سو به ادامه اشغالگری خود مبتنی بر عدم وجود امنیت در این کشور ادامه می دهد.

راستی با حضور نیروهای غربی در افغانستان چه هدیه ای به مردم این کشور جز افزایش خشونت و قتل و غارت و تولید مواد مخدر داده شده است؟؟

جالب است که کشیش آمریکایی از آنسوی مرزها به قرآن کریم بی شرمانه جسارت می کند و از این سو طالبان داد وا اسلاما سر می دهد و مردم را به قیام فرا می خواند ؟!

اف بر این همه نیرنگ و تزویر و ظلم و جور و اف بر این مستکبران که جز ایجاد فتنه چیز دیگری  برای ملت ها به ارمغان نمی آورند .

به خبر زیر بادقت بنگرید :

روز جمعه هفت تن از كاركنان سازمان ملل در مزارشریف در تظاهرات علیه سوزاندن قرآن كشته شدند و 10 تن دیگر روز شنبه در تظاهرات شهر قندهار جان خود را از دست دادند.
صدها تن از مردم افغانستان امروز (یكشنبه) برای سومین روز متوالی علیه سوزاندن قرآن در فلوریدا، تظاهرات كردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه‌، این در حالی است كه طالبان ضمن متهم كردن دولت افغانستان به استفاده از خشونت، از مردم خواسته است به پاخیزند.

در تظاهرات امروز یك تن كشته و 16 تن دیگر زخمی شدند.

به گفته مقامات تظاهرات در شهر قندهار در جنوب افغانستان و نیز جلال آباد در شرق این كشور و در اعتراض به سوزاندن قرآن برگزار شد.

روز جمعه هفت تن از كاركنان سازمان ملل در مزارشریف در تظاهرات علیه سوزاندن قرآن كشته شدند و 10 تن دیگر روز شنبه در تظاهرات شهر قندهار جان خود را از دست دادند.

حمله به نیروهای سازمان ملل از اول ماه ژوئیه سال گذشته نگرانی تازه‌ای برای حامد كرزای، رئیس جمهور افغانستان و نیروی ائتلافی بین المللی در خصوص كنترل امنیت مزارشریف و شش منطقه دیگر ایجاد كرده است.

باراك اوباما، رئیس جمهور آمریكا این حمله را محكوم كرد. حمله‌ی روز جمعه به نیروهای سازمان ملل فجیع‌ترین مورد از زمان سرنگونی طالبان در سال 2001 بود، اما استفان دی میستورا،‌ فرستاده‌ی ویژه این سازمان متعهد شد كه عملكرد سازمان تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

وی تصریح كرد: این موضوع نباید فعالیت‌ها و حضور سازمان ملل را در این كشور و در این مقطع زمانی حائز اهمیت تحت تاثیر قرار دهد.

در تظاهراتی كه پس از نماز جمعه برگزار شد، بین دو تا 3000 تن شركت داشتند.

شبه نظامیان پیش از حمله به مقر سازمان ملل سنگ پرتاب كردند و طی درگیری چهار تن از كاركنان این سازمان كشته شدند.

تظاهركنندگان با بستن راه اصلی منتهی به شرق افغانستان، به سمت مقر سازمان ملل در شهر قندهار حركت كردند.

 

سوال اینجاست که نهایت استفاده از این بلبشو را که خواهد برد؟

هر چند که به عنوان یک مسلمان معتقد به قرآن و اسلام هر گونه جسارت و توهین به این کتاب آسمانی را محکوم می کنیم ولی نباید اجازه دهیم که مدعیان حقوق بشر در هر کجا که هستند فتنه گری کنند و جهت تداوم حضور خود در ممالک اسلامی همچون عراق و افغانستان بهانه بدست آورند و مسلمانان باید که پاسخ اینگونه جسارت ها را در خود آمریکا و کشورهای غربی بدهند و جلوی هر گونه دسیسه را در بلاد اسلامی از آنها بگیرند .

ایرانیان مقیم لبنان جشن روز طبیعت را در مرز فلسطین اشغالی برگزار کردند.

تصاویر از: ایرنا
نقل از تابناک

نوشته شده در تاريخ یکشنبه 14 فروردین 1390 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار