تبلیغات
shaghayegh sorkh - آل سقوط
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

یک اصطلاح خودمونی هست که میگه :

خوب اولی نداشتی

بد آخری آوردی

این دقیقا" مصداق شرایط آل سعود است که هر کس اندک مطالعه ای در زمینه نحوه به قدرت رسیدن این خاندان منحوس داشته باشد متوجه پلیدی و شیطان صفت بودن بنیان گذاران آن می شود و هر چه به مطالعات خویش بیفزاید ، از مدعیان خدمت به حرمین شریفین و شمشیر کشان دروغین برای صیانت از اسلام بیشتر و بیشتر متنفر می گردد تا جایی که جز درک اسفل السافلین جایگاهی را برای آنها در نظر نمی گیرد.

آری این سلسله خبیثه که برای فریب افکار عمومی به زائران حج قرآن هدیه می دهند و هر روز تجملات مساجد ضرار خویش را افزون می کنند و زر و نقش نگار مساجد را از کاخ فرعونیان بیشتر می نمایند ، تا کنون هیچگاه رو در روی ظالمان و خونخواران جهانی قرار نگرفته و هر چه ادعا داشته اند در سرکوب مردم مسلمان منطقه بوده است و بس و جز خوش خدمتی به استکبار جهانی و صهیونیزم جنایتکار کاری برای بشریت انجام نداده اند.

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

مساجد مردم مسلمان و انقلابی بحرین را تخریب می کنند و بی پروا جام شراب خویش را در برابر چشمان میلیونها بیننده تلویزیونی سر می شکند و گستاخانه به کشوری که مردمش درخواست آزادی دارند لشکر کشی می کنند و چه جنایت ها که به بار نمی آورند.

و اینک نیز جهت تکمیل پروژه قرآن سوزی کشیش منحرف آمریکایی آستین بالا زده اند و در هر مسجدی که تخریب می کنند کتابخانه مملو از کتب دینی و به ویژه قرآن ، یگانه کتاب رسول گرامی اسلام و وحی منزل الهی را به آتش می کشند.

Image Hosted by Free picture hosting at www.iranxm.com

راستی که این ضرب المثل ساده چه زیبا برای این خاندان صادق است و راز کسانی که با کشتار مسلمانان و مومنین و نیرنگ و درویی و تخریب اماکن مقدسه و قبور ائمه اطهار به قدرت رسیدند و در این دوره هم چنان به جان مسلمین و مردم آزادی خواه افتاده اند ، بر ملا می کند و از این روست که باید این طائفه را آل سقوط نامید که در زمان و دوره ای که در نظر بگیریم جز پیمون راه انحطاط و سقوط از ارزش ها و رسیدن به درک اسفل السافلین ، راه دیگری که کور سویی به صراط مستقیم داشته باشد ، نرفته اند.

پیرمرد، با وجود تخریب مسجد هنوز هم بر آوار مسجد نماز می خواند ...

به گزارش خبرنگار پانا به دنبال سرکوبی قیام اخیر مردم بحرین، نیرو های امنیتی بحرین با پشتیبانی اشغالگران سعودی دست به تخریب مساجد و امکان مقدس شیعیان و سوزاندن قرآن ها زده اند.

این اقدام اهانت آمیز با اعتراض گسنرده مردم بحرین و مسلمانان منطقه روبرو شده است. اما مسلمانان بحرین هنوز بر خرابه های مساجد نماز می خوانند، از جمله ی این موارد تصاویر پیرمردی است که در میان آثار به جا مانده از مسجد امام صادق (ع) در منطقه نویدرات نماز می گذارد.

این تصاویر در شبکه های اجتماعی بحرین منتشر شده و با استقبال کاربران اینترنتی مواجه شده است. 

 

 

 

با حمله به مساجد؛
" موسی عبد علی" روز پنجشنبه در گفت وگو با شبکه خبری العالم افزود: نیروهای اشغالگر رژیم سعودی به کمک نیروهای بحرینی درحالی به اماکن مقدس دربحرین حمله می کنند که مدعی مسلمانی و میزبانی خانه خدا و مرقد رسول گرامی اسلام (ص) هستند.
یک حقوقدان بحرینی تاکید کرد که حمله نیروهای اشغالگرسعودی به مساجد و بارگاه های شریف اولیا و صحابه در بحرین و سوزاندن قرآن، نقاب از چهره این رژیم منافق کنار زد.

" موسی عبد علی" روز پنجشنبه در گفت وگو با شبکه خبری العالم افزود: نیروهای اشغالگر رژیم سعودی به کمک نیروهای بحرینی درحالی به اماکن مقدس دربحرین حمله می کنند که مدعی مسلمانی و میزبانی خانه خدا و مرقد رسول گرامی اسلام (ص) هستند.

وی به توطئه جدید رژیم بحرین برای ایجاد فتنه طایفی در این کشور اشاره و تاکید کرد که جنایات نیروهای رژیم آل خلیفه و نیروهای اشغالگر سعودی علیه ملت بحرین ، این ملت هوشیار را از مطالبه حقوق خود باز نخواهد داشت.

این فعال سیاسی بحرینی به اعتراض ملت ها درسراسر جهان به جنایات نیروهای سپرجزیره به ویژه سعودی در بحرین اشاره کرد و گفت که انتظار می رود تلاش های فراگیری در سراسر دنیا برای توقف این جنایات صورت گیرد.

عبدعلی به مقامات رژیم بحرین هشدار داد که در انتظار " خشم جوانان بحرین" باشند و بدانند که انقلاب مسالمت آمیز مردم بحرین علیه رژیم ظالمی است که اکنون در صدد ایجاد فتنه طائفه ای در بحرین است اما ناکام خواهد ماند.
وی ضمن تاثر شدید از مشاهده تصاویر از اهانت نیروهای آل سعود و آل خلیفه به ساحت مقدس قرآن کریم، اظهاركرد: آل خلیفه و آل سعود و قذافی و صهیونیست ها و آمریکایی ها نه شیعه هستند و نه سنی. کسی که قرآن را آتش می زند، مسلمان نیست، بلکه گرفتار و برده استکبار و صهیونیست و آمریکا شده است؛ اینها حتی وهابی هم نیستند، به خاطر اینکه وهابی ها لااقل قرآن را قبول دارند.
آیت الله جوادی آملی در دیدار تعدادی از علمای بحرین، پس از استماع گزارشی از جنایات آل سعود و آل خلیفه در بحرین از جمله تخریب مساجد و آتش زدن قرآن کریم، کشتار مردم مظلوم، دستگیری چهره های تاثیرگذار بحرین و زندانی کردن آنها، ممنوعیت عزاداری برای حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و...، تاسف و تاثر عمیق خود را در قبال این جنایت ها اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، این مفسر قرآن كریم كه سخنان خود را با «انا لله و انّا الیه راجعون» آغاز کرد، این مصیبت را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ارواحنا له فداه و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تسلیت گفت و افزود: این گزارش تلخی که ارائه فرمودید همه ما را نگران می‌کند، لکن ذات اقدس الهی مشابه این حوادث تلخ را برای انبیاء و اولیای الهی ذکر کرد.

وی ضمن تاثر شدید از مشاهده تصاویر از اهانت نیروهای آل سعود و آل خلیفه به ساحت مقدس قرآن کریم، اظهاركرد: آل خلیفه و آل سعود و قذافی و صهیونیست ها و آمریکایی ها نه شیعه هستند و نه سنی. کسی که قرآن را آتش می زند، مسلمان نیست، بلکه گرفتار و برده استکبار و صهیونیست و آمریکا شده است؛ اینها حتی وهابی هم نیستند، به خاطر اینکه وهابی ها لااقل قرآن را قبول دارند.

آیت‌الله جوادی آملی با ذکر آیه شریفه «لاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ»، تصریح کرد: کسانی که در جریان فجایع آل سعود و آل خلیفه به مقام رفیع شهادت نائل شدند، در واقع از یک زندان آزاد می‌شوند و در روح و ریحان قرار می‌گیرند.

استاد حوزه علمیه تاکید کرد: وظیفه کسانی که زنده هستند نیز استقامت و بردباری است و ذات اقدس الهی خودشان فرمودند إن تنصروا الله ینصركم.

این مفسر قرآن همچنین به آیه شریفه «وَلاَ تَهِنُوا وَلاَ تَحْزَنُوا وَأَنتُمُ الأَعْلَوْنَ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِین» اشاره کرد و افزود: خداوند فرمود؛ وهن و سستی به خود راه ندهید و صلح و سازش تحمیلی را نپذیرید، چون شما پیروز هستید زیرا خدا با شماست و چون کار کردید، خداوند هیچ کاری را بی نتیجه نمی گذارد.

آیت‌الله جوادی آملی دعا برای پیروزی مظلومان بحرین و تشویق آنها به استقامت و صبر را در جای خود مهم دانست و در توصیه ای به مسلمانان جهان، گفت: آنچه که وظیفه ماست، گذشته از دعا و صبر و استقامت، بیدارکردن غیرت اسلامی است و وظیفه مسلمانان سراسر جهان این است که با سفرا و کارداران و رجال سیاسی بحرین برخورد تندی داشته باشند.

وی آنچه که در خاورمیانه به ویژه بحرین در حال اتفاق است را جنگ بین اسلام و کفر دانست و تاکید کرد: کافر بودن آل خلیفه و آل سعود محرز است، برای اینکه آنها علاوه بر تخریب کردن مساجد و حسینیه ها، به قرآن کریم هم رحم نکردند و این کتاب الهی را به آتش کشیدند.

جوادی آملی با بیان اینکه کسی که قرآن را آتش می‌زند، شیعه یا سنی نیست، بلکه ابرهه است، تصریح کرد: در لیبی و تونس هم این مشکل وجود دارد، به خاطر اینکه کسی که به سمت مردم موشک شلیک می کند، بررسی نمی‌کند که این موشک به مساجد برخورد نکند.

آیت الله جوادی آملی تز جدایی دین از سیاست را باعث بروز بسیاری از مشکلات برای مسلمانان دانست و افزود: سالیان متمادی عده‌ای می‌گفتند که دین از سیاست جداست و در مسائل سیاسی هیچ دخالتی نمی توان کرد. ما گفتیم دین از سیاست جداست ولی سیاست نگفت که من از دین جدا هستم؛ گفت هر وقت خواستم دین و اهل دین را می‌کوبم.

وی سیاست های مداخله گرانه آل سعود و ایجاد پایگاه نظامی توسط آمریکایی ها را دو محور اساسی حمایت از آل خلیفه دانست و تاکید کرد: اگر جوانان مسلمان در بحرین به خروش می‌آمدند می‌توانستند کار آل خلیفه را یکسره کنند، اما لشکرکشی آل سعود به بحرین ابزاری برای سرکوب مسلمانان این کشور شده است.

این استاد حوزه علمیه اظهاركرد: ما باید بیدار باشیم و نگوئیم که دین از سیاست جداست، چون اگر این مسئله را بیان کردیم، آتش بس یکجانبه است.

وی حمایت از مردم مظلوم بحرین را واجب دانست و تاکید کرد: بر همه مسلمانان جهان واجب است که مردم مظلوم بحرین را یاری کنند، منتهی حمایت از مردم مظلوم این کشور برای بعضی از مسلمانان واجب عینی و برای بعضی دیگر واجب کفایی است.

آیت الله جوادی آملی تاکید کرد: بسیاری از جوانان ما آماده مبارزه و شهادت هستند ولی راهشان بسته است.

وی با تعزیت و تسلیت مجدد به علمای بحرین و ابراز همدردی با مردم مظلوم این کشور، تصریح کرد: امیدوارم ذات اقدس الهی هم شهدای بحرین را با شهدای کربلا و صدر اسلام محشور کند، هم زندانی ها را آزاد بفرماید و هم شما بزرگواران را که تلاش و کوشش می‌کنید پیام مظلومیت مسلمانان بحرین را به دیگران برسانید عزت و جلال و شکوه عنایت بفرماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء، در ابتدای این دیدار یکی از علمای بحرین به تشریح جزئیات بیشتر جنایت های آل سعود و آل خلیفه در بحرین پرداخت و تصاویری از تخریب مساجد و آتش زدن قرآن کریم را محضر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی ارائه کرد.
"رئالف شئونمن " كارشناس سیاسی و نویسنده كتاب تاریخ پنهان صهیونیسم در گفت‌و‌گو با شبكه تلویزیونی پرس‌تی‌وی از تلاش شاهزادگان بحرینی برای خروج سرمایه‌های ملی از این كشور خبر داد و افززد: "حمد بن‌عیسی آل‌خلیفه " پادشاه بحرین تاكنون مبلغ 42 میلیارد دلار را به بانكهای سوییس منتقل كرده است.
یك كارشناس سیاسی و نویسنده كتاب "تاریخ پنهان صهیونیسم " با اشاره به انتقال سرمایه‌های ملی بحرین به بانك‌های سوییس از طریق شاهزادگان بحرین، این امر را نشانه نگرانی آنها از آینده سیاسی خود دانست.

"رئالف شئونمن " كارشناس سیاسی و نویسنده كتاب تاریخ پنهان صهیونیسم در گفت‌و‌گو با شبكه تلویزیونی پرس‌تی‌وی از تلاش شاهزادگان بحرینی برای خروج سرمایه‌های ملی از این كشور خبر داد و افززد: "حمد بن‌عیسی آل‌خلیفه " پادشاه بحرین تاكنون مبلغ 42 میلیارد دلار را به بانكهای سوییس منتقل كرده است.

وی تصریح كرد انتقال پول به بانك‌های سوییس نشانه نگرانی رژیم آل‌خلیفه از سرنوشت نهایی خود دربحرین است.

شئونمن با تاكید بر اینكه آمریكا حامی اصلی رژیم ال خلیفه است، افزود: حقیقت این است كه این رژیم‌ها در خاورمیانه محصول تلاش‌های آمریكا است و قدرت سیاسی سلطه‌گران تاكنون این رژیم‌ها را پابرجا نگه داشته است.

پیش از این خاندان مبارك و "زین العابدین بن علی " دیكتاتورهای مصر و تونس پیش از سرنگونی بخش زیادی از ثروتهای میلیاردی خود را از به بانكهای اروپایی منتقل كرده بودند.
 
از اواسط فوریه 2011 میلادی هزاران تن از مردم بحرین همواره به خیابان‌ها آمده و با برپایی تجمعات اعتراضی پایان حکومت خاندان آل خلیفه را خواستار شده‌اند.
از روز گذشته همزمان با آغاز تظاهرات مردم بحرین در شهرهای مختلف، پلیس ضد شورش به تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم این كشور حمله‌ور شد.

شبكه خبری «پرس‌تی‌وی» خبر داد كه پلیس ضد شورش بحرین برای متفرق كردن تظاهرات مردم این كشور در شهرها و روستاهای مختلف از گاز اشك‌آور و گلوله‌ استفاده كرده است.

بنا بر گزارش این شبكه خبری، پلیس ضد شورش بحرین در بسیاری از شهرها و روستاهای این كشور مستقر شده است.

از اواسط فوریه 2011 میلادی هزاران تن از مردم بحرین همواره به خیابان‌ها آمده و با برپایی تجمعات اعتراضی پایان حکومت خاندان آل خلیفه را خواستار شده‌اند.

با این حال پس از ناکامی نیروهای امنیتی بحرینی در سرکوب خیزش مردمی، عربستان سعودی و امارات متحده عربی با هدف از میان برداشتن معترضان و حمایت از حکومت استبدادی آل خلیفه، به این کشور حاشیه جنوبی خلیج فارس نیروی نظامی اعزام کردند.

به گفته منابع محلی، در حملات نیروهای امنیتی به تجمعات مردمی در بحرین تاکنون ده‌ها تن کشته، صدها معترض مفقود و هزاران نفر مجروح شده‌اند.

رژیم آل‌خلیفه طی روزهای گذشته حمله به مساجد و حسینیه‌ها و تخریب این اماكن مقدس را در دستور كار خود قرار داده است.
نیروهای این رژیم تا كنون 28 مسجد و 50 حسینیه را تخریب كرده‌اند.

به تصاویر خبرگزاری موج از وقایع بحرین توجه کنید.


نوشته شده در تاريخ جمعه 2 اردیبهشت 1390 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار