تبلیغات
shaghayegh sorkh - اگه گفتید ؟؟
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل


روز جهانی قدس بر همه مردم شریف ایران اسلامی
 و همچنین امت بزرگ اسلام مبارک

امروز روز شعار بر علیه همه مستکبران عالم و جانیان و ظالمان و به ویژه اسراییل غاصب است . امروز همه کسانی که شیطان را رمی می کنند و حق پرستند یک دل و یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر می دهند .
این شعار ملت مبارز و خستگی ناپذیر ایران که نشئت گرفته از آرمان های آن بت شکن دوران و مجاهد واقعی است ،بعد از گذشت سی و دو سال از انقلاب پر شکوه اسلامی به واقعیتی انکار نا شدنی تبدیل گردیده و یکی پس از دیگری سقوط دیکتاتور های طرف دار غرب را در منطقه خاور میانه و شمال آفریقا شاهد هستیم.
امروز دیگر از بن علی تونسی ، مبارک نا مبارک ، قذافی دیوانه اثری در کرسی قدرت نیست و پای عبدالشیطان نا صالح یمنی و ملک عبد الشیطان اردنی و ملک عبد الشیطان سعودی در لبه پرتگاه است و عنقریب است که طومار ایشان نیز در هم پیچیده شود و در مذبله تاریخ بیفتند و راهی جهنم گردند.
در خود غرب و به خصوص آمریکا هم ویرانی اقتصاد غوغا می کند و دیری نخواهد پایید که سرنوشت ابر قدرت شرق برای ابر قدرت پوشالی غرب هم تکرار گردد و آمریکا به کشور های کوچک و متعدد تقسیم شود .
در این حال اوضاع کشور غاصب فلسطین ، اسراییل جنایتکار هم رو به وخامت گذارده است و جنایت کاران این دولت غاصب برای بیرون رفت از این مخمصه و توجه دادن افکار عمومی خود و سایر ملل حملات جسته گریخته به نوار اشغالی غزه را در سر لوحه کار خود قرار داده اند . کاری که در جنگ بیست و دو روزه جز ضرر و زیان برای آنها نتیجه ای نداشت و باعث بیداری بیشتر مردم منطقه و طغیان امواج خروشان ملت های تحت ستم گردید و حامیان این رژیم کثیف ، در سراشیبی سقوط قرار گرفته و یکی پس از دیگری راهی دوزخ می گردند.
به نظر شما بعد از قذافی ، نوبت به کدام دیکتاتور می رسد که سر از نا کجا آباد در آورد و تخت و کیان شاهی و قدرت را وا نهد و فرار را به قرار ترجیح دهد؟
حضور هر چه با شکوه تر روزه داران عزیز در مراسم روز قدس ، پشتوانه ای عظیم برای مردم به پا خواسته مظلوم و مسلمان منطقه و کوبنده استکبار و صهیونیزم بین الملل خواهد بود.

پس همه با هم فریاد بر می آوریم که :
مرگ بر آمریکا

مرگ بر اسراییل

مرگ بر منافقرمضان؛ ماه بركت و رحمت


رمضان و گلواژه زیبایش چه پرخیر و بركت است برای آنان كه بنده خدایند، برای آنان كه در آزمون بندگی سرافرازند، برای عبادت پیشگان و پرهیزگاران، برای آنان كه اهل فضیلت اند. رمضان مبارك است برای آنان كه اهل شكیبایی اند تا آسایش ابدی روز معاد را به دست آورند.

رمضان فصل تجارت بندگان خوب و مخلص خداست، آنان كه در بندگی سود می برند، هر چند دنیا در طلب آنان است، اما خود دنیاگریزان اند. رمضان چشمه سرشار معرفت و بصیرت است و كلید آن ترنم دعاست. معرفت و بصیرتی كه چراغ راه خردورزی است. رمضان كه نام خدای واحد و احد و صمد است، منشا هر بركت است؛ بركتی كه نیل به آن آرزوی قلبی من و توست.خدایا! در این خلوت انس از تو می طلبم تا بركت این ماه را بر من ارزانی بداری تا بهره مند از الطاف تو گردم. شادمانه در این روز بركت زمزمه ناب های دعا و نیایش در خلوت با تو را جستجو می كنم كه خدایا آن كه تو را دارد چه ندارد و آن كه تو را ندارد چه دارد؟

آفریدگار من! مهمانی و ضیافت به پیشگاه تو در این ماه رحمت، مایه بركت حیات و زندگی من است، بركت عبادت، تهجد، شب زنده داری، تلاوت آیات نورانی. با همین زبان دعا كه به من داده ای و آموخته ای، راز هستی ام را جستجو می كنم، از كجا آمده ام، به كجا می روم و آمدنم بهر چه بود ... و این از بركات این ماه است كه معرفت آموزی در واژه واژه دعای ابوحمزه، بر جان تشنه و عطش زاده وجود من خانه می كند.خدایا! رمضان باغ پرطراوت دعا بر شاخسار نیایش و بهشت پربركت من است، تو توفیق را رفیق راهم كن تا از جویبار زلال رمضان سیراب شوم، راهم را به سمت و سوی خیرات در این ماه هموار كن. مرا از قبول نیكی ها محروم نكن، می خواهم مرد میدان فتوت و جوانمردی باشم، در دستگیری از مستمندان، كمك به محرومان، عیادت از بیماران، صله رحم خویشان و نزدیكان، یتیم نوازی كودكان و كمك به درماندگان ...خدایا! در این روز به من توفیقی عطا كن تا به مولا و مقتدای خود تاسی كنم و در راه عدل و انصاف گام بردارم، همان راه شهید رمضان، حضرت علی علیه السلام.


 


نوشته شده در تاريخ جمعه 4 شهریور 1390 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار