تبلیغات
shaghayegh sorkh - توله نحس
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

درود همه نیکان و حق پرستان
به مردم خوب و با صفای ایران

آنکس را که خدا وعده عذابش را داده چه عذابی که بر سر همه مردم و از جمله اربابان خود نمی آورد؟!

بخوانید :

پس از افشای مكالمه باراك اوباما و نیكولا ساركوزی در جلسه خصوصی نشست گروه 20، قانون‌گذاران آمریكایی به شدت از لحن رئیس جمهوری آمریكا درانتقاد از رژیم صهیونیستی انتقاد كردند.

به گزارش ایسنا روزنامه فرانسوی "اره سور ایماژ" روز سه‌شنبه فاش كرد كه باراك اوباما، رئیس‌جمهوری آمریكا و نیكولا ساركوزی، همتای فرانسوی وی در نشستی خصوصی پس از گفت‌وگو با خبرنگاران در اجلاس گروه 20 در حالی كه میكروفن‌هایشان روشن بود، اظهاراتی را علیه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بیان كرده‌اند.

در این نشست ساركوزی، نتانیاهو را یك "دروغگو" خواند و اوباما در جواب به وی گفت: اگر تو از او خسته شده‌ای، من مجبورم هرروز با او تعامل داشته باشم.

به گزارش روزنامه دیلی میل، در پی این رسوایی، چندین تن از قانون‌گذاران آمریكایی‌ اوباما را سرزنش كردند و گفتند كه اظهارنظرهای فضاحت‌بار وی در هیچ زمانی بدتر از حال حاضر نمی‌توانسته افشا شود.

باب ترنر، نماینده جمهوری‌خواه آمریكا هشدار داد: اظهارنظرهای اخیر اوباما می‌تواند به طور خطرناكی سوء‌تعبیر شود.

وی در گفت‌وگو با نشریه آمریكایی پولتیكو اظهار داشت: اكنون زمان خطرناكی برای خاورمیانه است و ما نمی‌توانیم اجازه دهیم دشمنان اسرائیل اعتقاد پیدا كنند كه در روابط ما اختلاف‌نظری وجود دارد.

همچنین میشل بكمن، نماینده كنگره ‌آمریكا تقاضا كرد كه اوباما به خاطر اظهارنظرش عذرخواهی كند.

وی عنوان كرد: از اوباما می‌خواهم تا سریعا از بنیامین نتانیاهو عذرخواهی كند و اعتقاد دارم كه رئیس‌جمهور آمریكا باید پرچمدار این موضوع شود و از ساركوزی نیز بخواهد كه همین كار را انجام دهد.
دنی دانون، از سیاستمداران رژیم صهیونیستی اظهار داشت كه اوباما با این اظهارنظرهای خود احساس حقیقی‌اش را در خصوص اسرائیل فاش كرده است.

دانون در گفت‌وگو با روزنامه اورشلیم پست گفت: چهره حقیقی اوباما آشكار شد و سیاست‌های غیرمحترمانه و سرد وی در قبال اسرائیل و نیز بنیامین نتانیاهو افشا شدند.

وی افزود: هر كسی كه تردیدی در خصوص شیوه رفتار اوباما با اسرائیل داشت دیگر اكنون هیچ تردیدی ندارد. اوباما برای اسرائیل بد است.

جی كارنی، سخنگوی مطبوعاتی كاخ سفید هنوز هیچ واكنشی در این باره نداشته است.
مكالمه ساركوزی و اوباما، ابتدا با گلایه اوباما از این مساله آغاز شد كه چرا فرانسه به واشنگتن اطلاع نداده كه به نفع عضویت فلسطین در سازمان یونسكو رای خواهد داد.

پس از آن آنها در خصوص بنیامین نتانیاهو به بحث پرداختند و بخشی از بحث‌های آنها در وب‌سایت فرانسوی "اره سور ایماژ" افشا شد.

ساركوزی در این مكالمه تصریح كرده " نمی‌توانم نتانیاهو را تحمل كنم، وی یك دروغگو است".
پس از آن اوباما به وی پاسخ داده،‌ "اگر تو از او خسته شده‌ای، من مجبورم هر روز با او تعامل داشته باشم".

رئیس‌جمهور آمریكا سپس از ساركوزی خواسته تا فلسطینی‌ها را متقاعد كند تا از كمپین خود برای عضویت در سازمان ملل دست بردارد.

پس از سه دقیقه مقامات فرانسوی پی بردند كه مكالمات آنها مورد استراق سمع قرار دارد و میكروفون‌های خود را خاموش كردند. با وجود اینكه از خبرنگاران حاضر تعهد گرفته شد كه این مكالمه را فاش نكنند، اما یك خبرنگار جزئیات آن را به این وب‌سایت فرانسوی گزارش داد.

با وجود آنكه این اظهارات جنجالی برای دولت فرانسه تحقیرآمیز است اما می‌تواند مشكلات جدی را برای باراك اوباما نیز به وجود بیاورد. از نظر سیاسی این مساله موجب خواهد شد تا تلاش‌های اوباما برای آنكه رای یهودیان را در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده آمریكا به خود اختصاص دهد، ضربه جدی ببیند.

اخیرا یك نظرسنجی جدید نشان داده كه محبوبیت اوباما در میان یهودیان آمریكا به شدت كاهش پیدا كرده و از 68 درصد در ماه مه به 54 درصد در ماه سپتامبر رسیده است.


فاعتبرو یا اولی الابصار
خدایا به حق پاکان و نیکان درگاهت ، ظالمان را با جنایت کاران و دد منشان درگیر و مشغول بفرما


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 19 آبان 1390 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار