تبلیغات
shaghayegh sorkh - خواب غفلت
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

اخیرا" بحث در خصوص نقص حقوق بشر در ایران اسلامی و گزارش یکسویه احمد شهید که نویسنده اش نه احمد است و نه شهید ، هر آنچه را که آمریکا و اسرائیل خواسته اند به رشته تحریر در آورده و علیه جمهوری اسلامی ایران بیان کرده است .

ای کسی که نام خود را انسان گذاشته ای آیا جنایات اسرائیل غاصب را در غزه و کل فلسطین نمی بینی ؟؟ آیا بحرین و جنایات آل سعود و آل خلیفه را مشاهده نمی کنی ؟؟ آیا تجاوز غرب و استکبار علیه ملت سوریه را نمی شنوی ؟؟

اگر نه که باید به سلامت عقلی و جسمیت شک کرد و اگر آری پس وجدان نداری و از ذهن کور هستی . اف بر این سیره ناپسندت که جز دریوزگی به هیچ نمی ماند.

 

غزه در خون؛ اعراب در خواب

 

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در هفته جاری دست‌کم شش بار به نوار غزه حمله کردند که در اردوگاه «جبالیال» تنها 33 فلسطینی به شدت زخمی شدند که بیشتر آنها کودک هستند.

کد خبر: ۲۳۲۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۲

رژیم‌های عربی که علیه مقاومت و سقوط بشار اسد در سوریه همکاری تمام عیاری با رژیم صهیونیستی دارند، چشمان خود را بر روی فاجعه خونین حمله جنگنده‌های اسرائیلی به نوار غزه و به خاک و خون کشیدن کودکان مظلوم بسته‌اند.

به گزارش فارس از نوار غره، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در هفته جاری دست‌کم شش بار به نوار غزه حمله کردند که در اردوگاه «جبالیال» تنها  33 فلسطینی به شدت زخمی شدند که بیشتر آنها کودک هستند.

طبق آخرین اخبار و اطلاعات منتشر شده تاکنون 17 نفر از جمله دو کودک در این حملات جان خود را از دست داده‌اند. این حملات در حالی صورت می‌گیرد که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا چند روز پیش در نطقی در نشست آیپک تأکید کرد: امنیت اسرائیل به همان اندازه برای ما اهمیت دارد که امنیت آمریکا دارد. در واقع اوباما به شکل تمام عیار بار دیگر از رژیم صهیونیستی حمایت کرد و امروز شاهدیم که چند روز پس از این نطق غزه در خاک و خون غلتید.

رژیم‌های عربی منطقه بویژه قطر و عربستان که این روزها به شکلی تمام عیار با رژیم صهیونیستی علیه نظام سوریه و مقاومت یک‌صدا شده اند، چشمان خود را بر روی ملت مظلوم فلسطین و اعراب این سرزمین بسته‌اند.

شورای همکاری خلیج فارس در حالی تاسیس شد که یکی از اهدافش حمایت از آرمان فلسطین و مظلومیت‌های این ملت است اما تاکنون که بیش از سه دهه از عمر آن گذشته نه تنها برای یک وجب خاک اشغال شده فلسطین و حمایت از محور مقاومت یک بیانیه صادر نکرده، بالعکس با تمام بازیگری این شورا در زمین رژیم صهیونیستی است.

به خون غلطیدن کودکان فلسطینی و گریه‌های مادران مظلوم را باید لکه ننگی بر پیشانی دولت های عرب و حامیان رژیم صهیونیستی و مدعیان دموکراسی خواند.

وضعیت عمومی رژیم صهیونیستی بدلیل عدم دسترسی به اهداف از پیش تعیین شده روبه وخامت گذاشته و روند خروج و نافرمانی سربازان رژیم صهیونیستی از یگان‌های نظامی نیز بر دامنه این بحران می‌افزاید.

امروز هیچ کارشناس نظامی در دنیا تردید ندارد که نبرد رژیم غاصب صهیونیستی با مردم غزه و مبارزان حماس و جهاد اسلامی در اوج نابرابری و تفاوت عینی بین متخاصمان قرار دارد و متاسفانه در آن تمامی تعهدات حقوق بشردوستانه نادیده گرفته می‌شود. جنگی که در مسیر تکوین و بلوغ و افول خود نه به یک دوئل شباهت دارد و نه به یک نبرد و مبارزه قهرمانان اساطیری ملت‌ها ، بلکه در این جنگ، قدرت نرم تفکر انقلابی اسلام، قدرت سخت جنگ افزارهای اسرائیلی - آمریکایی را زمین گیر کرده است که در آینده شاهد این نتایج خواهیم بود. 
کد خبر: ۲۳۲۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۹
خشم نماینده آمریکا به هنگام سخنرانی دبیرستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران تا جایی پیش رفت که او مجبور شد به اظهارات آتشین جواد لاریجانی واکنش نشان دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر زمانی که لاریجانی در انتقاد به گزارش احمد شهید درباره وضعیت حقوق بشر در ایران پرده از برنامه های دولت امریکا و همکاران اروپایی اش در تحریک، هدایت و حمایت گروه های تروریستی خشنی که در ترور دانشمندان هسته ای کشور ما نقش داشتند برداشت، نماینده دولت امریکا خشمگین شده و سخنان او را قطع کرد.

در فرازی از اظهارات دبیرستاد حقوق بشر کشورمان که اینگونه نماینده آمریکا را خشمگین کرد آمده است : ما قاطعانه و مؤکدا از گزارشگران محترم این شورا می خواهیم که از ایران بازدید کنند تا واقعیات را کشف نموده و به دنیا گزارش دهند. از آنها می خواهیم تا به ایران بیایند و اندوه و خشم عظیم ملت ما را هنگامی که شهادت فرزندان نخبه خود را که به دست شبکه تروریستی بی رحمی که توسط ایالات متحده آمریکا، انگلیس و فرانسه و چند کشور دیگر از این مجموعه ورشکسته اخلاقی اداره، هدایت و حمایت می شود را می بینند، به جهانیان گزارش دهند.

در این هنگام بود که نماینده آمریکا در شورای حقوق بشر سازمان ملل سخنان لاریجانی را قطع کرده و از رئیس شورا اجازه اعتراض خواست.

لاریجانی پس از اعتراض نماینده امریکا سخنان خود را با همان شدت و حدت قبلی ادامه داده و بلافاصله گفت : ما کاملا از اغراض سوء کسانی که از سیستم ضعیف و بیمار سازمان ملل سوء استفاده می کنند تا سیاست های خصمانه خود را بر علیه ملت ما مشروعیت ببخشند کاملا آگاه هستیم اما قطع نظر از این پدیده غم انگیز که نه اولین از این مورد است و احتمالا آخرین آن نیز نخواهد بود، نحوه رفتار گزارشگر تعیین شده برای جمهوری اسلامی ایران و محصول کار او است که حتی از حداقل های استاندارد یعنی انصاف، بیطرفی و حق محوری برخوردار نیست.

 
نقل از تابناک
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 23 اسفند 1390 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار