تبلیغات
shaghayegh sorkh - صبح صادق نزدیک است
shaghayegh sorkh
دلا غافل زسبحانی چه حاصل - اسیر نفس شیطانی چه حاصل

انشاء الله دیری نخواهد پایید که مسلمین پس از انهدام رژیم جعلی اسراییل در قدس نماز بپا کنند.


هنوز مشخص نیست که چه کسی و با چه انگیزه ای این پرچم را نصب کرده است اما وزارت آموزش اسراییل گفته است که در این باره تحقیق می کند.
مسئولان یک مدرسه مسیحی در «مار یوسف» اسراییل هنگامی که دیدند در محل نصب پرچم این مدرسه علاوه بر پرچم کشورهای آلمان، آرژانتین و اسپانیا پرچم ایران نیز نصب شده است، شوکه شدند.

به گزارش عصر ایران، هنوز مشخص نیست که چه کسی و با چه انگیزه ای این پرچم را نصب کرده، اما وزارت آموزش اسراییل گفته است که در این باره تحقیق می کند.

پلیس شهر نیز اعلام کرده است که نصب پرچم ایران یک عمل مجرمانه است و نیروهای پلیس برای یافتن فرد یا افراد خاطی تحقیقات خود را آغاز کرده اند.

دکتر ریاض کامل مدیر این مدرسه با رد تعلق داشتن این پرچم به مدرسه گفت: «ما در انبار خود نه پرچم ایران و نه پرچم حزب الله را داریم و نمی دانم چه کسی بدون اطلاع ما این پرچم را نصب کرده است.»
نقل از تابناک


رزمایش دریایی ارتش سوریه


مشرق نوشت: ارتش سوریه یک رزمایش سراسری را آغاز کرده است که بخشی از آن به عهده نیروی دریایی این کشور است. یکی از بخش های مهم این رزمایش آزمایش موشکهای ضد شناور، از جمله موشک ضد کشتی مافوق صوت «یاخونت» است. اولین تصویر متعلق به پرتابگر موشک یاخونت است.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه 18 تیر 1391 توسط جاوید س
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

ابر برچسب ها

آمار سايت


شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار